UWAGA! Uprzejmie informujemy, że w dniu 15.09.2020 (wtorek) sklep będzie nieczynny.

Pretty in pink!Z powrotem

Zapomnij o smoky eyes o graficznych kreskach. Wiosna to czas romantycznych pasteli i perłowych cieni do powiek. Gwiazdy jużsię rozmarzyły...

Maj to świetny moment na eksperymenty z rozbielonymi kolorami różu i fioletu. Dlaczego? Bo twoja skóra odzyskała już blask po zimie, ale nie zdążyła się jeszcze za mocno opalić. Jeżeli zdecydujesz się na cienie z perłowymi drobinkami, zacznij od nałożenia na powieki bazy lub podkładu – brokat lubi się osypywać. Cień rozetrzyj na ruchomej części powieki, ,,wyciągając” go lekko w zewnętrznych kącikach ku górze, a łuk brwiowy rozświetl jasnym różem. Słodki charakter makijażu podkreśl mascarą, która rozdziela i podręca rzęsy jak u laleczki. 

Różowy kolor jest w tym sezonie supermodny. Malujemy nim nie tylko usta i policzki, lecz także oczy. Koniecznie sięgnij po jego mocne, nasycone odcienie. Blade pastele odłoż na bok, zapomnij też o efekcie przesłodzonej lalki Barbie. Nowoczesny, energetyczny look zapewnią ci intensywne, matowe odcienie amarantu, fuksji i maliny. Zawarty w kosmetykach różowy pigment błyskawicznie maskuje oznaki zmęczenia. Dzięki nim twoja cara będzie bardziej świeża i promienna. Pamiętaj jednak, że wyraziste kolory najlepiej wygląkają solo, dlatego zdecyduj, czy chcesz pomalować na różowo usta czy oczy.

Różowy makijaż to najlepwzy sposób na podkreślenie koloru oczu. Pieknie pogłębia barwę brązowych, w przypadku zielonych i niebieskich sprawia, że stają się jeszcze bardziej wyraziste i przejrzyste. Nawet niewielka domieszka różanego pigmentu ładnie odśdwieża spojrzenie, o ile nie masz skłonności do podrażnień i zaczerwienień. Wtedy konieczny może okazać się eye-liner. Dzięki czarnej kresce oddzielającej róż na powiekach od spojówek, unikniesz efektu zmęczonych oczu.

Pretty in pink